Apie mus

Mūsų organizacijoje „Mokymų ir konsultavimų biuras“ gyvuoja švietimo iniciatyvos, kompetencijų pasidalijimo ir bendrų vertybių pagrindu apibrėžiami gebėjimai, kurių tikimasi iš visų mūsų darbuotojų. Keliant bendrų, techninių ir specialiųjų kompetencijų reikalavimus, šis modelis identifikuoja spragas ir tobulintinas sritis.

Mūsų misija – suteikti profesionalią pagalbą padedant įgyti kvalifikaciją darbuotojams visose jurisdikcijose, kuriose dirbame.

Išskirtinis dėmesys individualiems poreikiams

Jūsų funkcija, pozicija, lygis, ankstesnis išsilavinimas ir patirtis suformuoja individualius ugdymo poreikius. Kai kurie poreikiai būdingi daugumai, tačiau ne visi. Mes siekiame optimalios vertės kiekvienam besimokančiam darbuotojui, suteikdami ir akcentuodami dvi pridėtines vertes: strateginį konkrečių mokymų aktualumą ir galimybių įvairovę. Specializuotos mokymų programos ir kursai darbuotojams padeda siekti darbo našumo ir karjeros tikslų.

Patogu, nes pritaikyta Jums

Profesinių ir techninių mokymų įvairovė prilygsta gausiam mokymo metodų pasirinkimui. Bendras vardiklis visada yra patogumas. „Gyvi“ seminarai ir virtualūs instruktorių vedami kursai, suteikia Jums svarbią galimybę derinti nuolat kintančius profesinius ir asmeninius prioritetus.

Susisiekime

Arba telefonu:  +370 655 50 011